google map
Budget
Santorini
1000 BRUSSEL CENTRUM ( Stalingrad - Rouppe ) Griekse, Grill, Pita, Snacks, Eetcafé
THE FOODMAKER
1000 BRUSSEL CENTRUM ( Naamse Poort ) Eetcafé , Vegetarische
Vertigo
1000 BRUSSEL CENTRUM ( Zavel ) Glutenvrije, Pasta, Snacks, Eetcafé
9.0
PLANETE CHOCOLAT
1000 BRUSSEL CENTRUM Eetcafé
TARTINE ET MOI ET PATES ET VOUS
1000 BRUSSEL CENTRUM ( Europese wijk - Shuman ) Eetcafé
CHILLIS FOOD
1000 BRUSSEL CENTRUM Eetcafé
BREAK TIME
1000 BRUSSEL CENTRUM ( Naamse Poort ) Eetcafé
FOODMAKER BERLAYMONT
1000 BRUSSEL CENTRUM ( Europese wijk - Shuman ) Eetcafé , Healthy food
MEATING PLACE
1000 BRUSSEL CENTRUM ( Stalingrad - Rouppe ) Eetcafé
CHILLIS FOOD
1000 BRUSSEL CENTRUM ( Stalingrad - Rouppe ) Eetcafé
GUAPA
1000 BRUSSEL CENTRUM Eetcafé
FOODMAKER HUBERT
1000 BRUSSEL CENTRUM Eetcafé , Healthy food
LE TEMPS D'UNE POSE
1000 BRUSSEL CENTRUM Eetcafé
The Break Time
1000 BRUSSEL CENTRUM ( Naamse Poort ) Eetcafé
AZOWATES
1000 BRUSSEL CENTRUM ( Stalingrad - Rouppe ) Eetcafé
FOODMAKER SQUARE
1000 BRUSSEL CENTRUM ( Stalingrad - Rouppe ) Healthy food, Eetcafé
PIXEL
1000 BRUSSEL CENTRUM ( Zavel ) Eetcafé
EXKI Agora
1000 BRUSSEL CENTRUM ( Stalingrad - Rouppe ) Eetcafé , Biologische
Santorini
BRUSSEL CENTRUM ( Stalingrad - Rouppe )
Griekse, Grill, Pita, Snacks, Eetcafé
The Foodmaker
BRUSSEL CENTRUM ( Naamse Poort )
Eetcafé , Vegetarische
Vertigo
BRUSSEL CENTRUM ( Zavel )
Glutenvrije, Pasta, Snacks, Eetcafé
Tartine Et Moi Et Pates Et Vous
BRUSSEL CENTRUM ( Europese wijk - Shuman )
Eetcafé
Break Time
BRUSSEL CENTRUM ( Naamse Poort )
Eetcafé
Foodmaker Berlaymont
BRUSSEL CENTRUM ( Europese wijk - Shuman )
Eetcafé , Healthy food
Meating Place
BRUSSEL CENTRUM ( Stalingrad - Rouppe )
Eetcafé
Chillis Food
BRUSSEL CENTRUM ( Stalingrad - Rouppe )
Eetcafé
Foodmaker Hubert
Eetcafé , Healthy food
The Break Time
BRUSSEL CENTRUM ( Naamse Poort )
Eetcafé
Azowates
BRUSSEL CENTRUM ( Stalingrad - Rouppe )
Eetcafé
Foodmaker Square
BRUSSEL CENTRUM ( Stalingrad - Rouppe )
Healthy food, Eetcafé
Pixel
BRUSSEL CENTRUM ( Zavel )
Eetcafé
Exki Agora
BRUSSEL CENTRUM ( Stalingrad - Rouppe )
Eetcafé , Biologische

Brussel, het hart van Europa

Brussel is een kosmopolitische stad met een geweldige uitstraling op zowel artistiek, cultureel, politiek als financieel vlak. Brussel wordt ook wel “het hart van Europa” genoemd omdat de belangrijkste Europese instellingen hun zetel hebben in Brussel. De vele restaurants in de stad worden dan ook druk bezocht door zakenmensen van over de hele wereld.

Het indrukwekkende artistieke en architecturale patrimonium van de stad verrast elke bezoeker, net zoals het schuimige bier, de overheerlijke chocolade en het bronzen ketje “Manneken Pis”, hét symbool van de stad, dat sinds 1619 publiekelijk zijn behoefte doet…

De talrijke Brusselse musea bezitten een rijke verzameling kunstwerken en trekken toeristen aan van over de hele wereld. Hieronder kunt u een lijst vinden met musea die een absolute aanrader zijn voor iedereen die Brussel bezoekt:

- Koninklijk Museum voor Schone Kunsten van België : Museum voor Oude Kunst - Koninklijk Museum voor Kunst en Geschiedenis : Museum voor Moderne Kunst - Belgisch Centrum van het Beeldverhaal
- Hortamuseum
- Wiertzmuseum
- Muziekinstrumentenmuseum
- Koninklijk museum voor Kunst en Geschiedenis
- Charliermuseum
- Museum van de stad Brussel

Hét mooiste plein van Brussel is zonder twijfel de Grote Markt, in het centrum van het oude stadsgedeelte. Tot de mooiste gebouwen op het plein behoren het Stadhuis, en het Gildenhuis dat de naam “De Koning van Spanje” of het “Bakkershuis” draagt, beiden opgetrokken in gotische stijl. Het Broodhuis, pal tegenover het Stadhuis, herbergt het Museum van de stad Brussel. De Grote Markt schittert eigenlijk altijd onder de pracht en praal van de gildenhuizen, maar om de twee jaar omstreeks 15 augustus wordt de Grote Markt nog mooier : dan wordt het plein namelijk bedekt met een bloementapijt van duizenden en duizenden begonia’s in alle kleuren.

Boek uw restaurant in Brussel een beleef een gastronomisch moment!

Brussel heeft een uitstekende gastronomische reputatie. De Belgische keuken behoort tot de Europese top: ze vormt een smaakvolle mix van Vlaamse en Waalse invloeden. Enkele Belgische specialiteiten: garnaalkroketten, mosselen met friet, Brusselse spruitjes en witlof, waterzooi, konijn met pruimen en het klassieke karakollensoepje. Vaak worden de gerechten geserveerd met bier, waar België terecht trots mag op zijn. De talrijke soorten (er zijn meer dan 400 Belgische bieren) kan je proeven in de cafés. Er bestaat zelfs een Biermuseum!

Resto.be biedt u een ruime keuze aan restaurants in Brussel aan de beste prijzen. U kunt zelfs heel wat restaurants in Brussel online reserveren!